Poštovné zdarma při objednávce nad 15000,- Kč

Užitečné informace

Obchodní podmínky 

Tyto obchodní podmínky se vztahují pouze na koncové spotřebitele. Uzavřená smlouva se řídí zákonem č. 40/1964 Sb.občanským zákoníkem. 

Objednávky

Objednávky pořízené prostřednictvím internetového obchodu jsou považovány za závazné.

Po odeslání objednávky musí objednávající obdržet kopii své objednávky na e-mail.

Zboží posíláme pomocí kurýrní služby PPL. Doručovatel zásilky Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení, výši dobírky (v případě, že jste neplatili zboží on-line pomocí Vaší platební karty) a další případné náležitosti.

Zásilka Vám bude doručena v pracovní dny standartně v rozmezí 8 – 18 h. Přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s doručovatelem – řidičem společnosti PPL.

Zboží bude doručeno na adresu uvedenou v objednávce, proto je třeba řádného vyplnění veškerých povinných údajů, včetně telefonu v objednávce. Objednané zboží je zasíláno buď na dobírku, nebo jako obchodní balík při platbě předem. K ceně je připočteno poštovné v celkové výši 150 Kč (u zásilek na dobírku)nebo 100,- Kč (u zásilek při platbě předem).

Při nákupu nad 5.000 Kč je poštovné a balné zdarma.* 

* Dojde-li k plnému či částečnému vrácení zboží z důvodu odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka v ochranné lhůtě 14dní nebo zboží, které si zákazník ponechá nedosahuje výšše 5.000,- Kč, pak účtujeme dopravu 100,- Kč při změně této objednávky. 

Poštovné na Slovensko činí vždy 300,- Kč a platba je provedena vždy předem převodem na náš účet. 

Sledování zásilky

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic). Číslo zásilky obdržíte v e-mailu, který Vám zašleme v momentě odeslání zboží. 

Převzetí zásilky

Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit odesílateli do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě. 

Storno objednávky

Kupujícímá právo stornovat objednávku bez udání důvodu do 12.hodin následujícího dne,kdy poté zpravidla zásilky odcházejí. Prodávající uplatní právo na úhradu škody zejména v případě nákupu zboží "na objednávku", které bylo nutné na přání zákazníka specielně zhotovit. 

Reklamační řád

Případné reklamace vyřizujeme dle reklamačního řádu, v souladu s Občanským zákoníkem a se Zákonem o ochraně spotřebitele.

Při zaslání reklamace, nezapomeňte přiložit kopii prodejního dokladu.

Lhůta na vyřízení reklamace je stavená zákonem na 30 dní od datumu přijetí zboží k reklaci, tj. po obdržení zboží na uvedenou adresu.

V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo platí pro nákupy fyzických osob, nikoli podnikatelů na IČO. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího platí pouze v případě doručení zboží na dobírku a nevztahuje se na osobní převzetí zboží v místě prodávajícího. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme o Vás dodržení níže uvedených podmínek.

Zašlete nám zboží s písemnou zprávou obsahující informaci o odstoupení od smlouvy. Pro kladné vyřízení Vašeho odstoupení od smlouvy musí být dodrženo následující:

  • musí být v nepoškozeném originálním obalu
  • musí být kompletní včetně etiket a dalších doplňků
  • musí být nepoškozené
  • nesmí být použité
  • musí být přiložen originální doklad o koupi
     

Zboží posílejte doporučeně (nikoliv na dobírku). Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Poštovní poukázkou peníze zasílat nelze. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek neakceptujeme odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět. 

Výměna zboží, vrácení zboží

Jestliže dojde k chybnému výběru velikosti, zašlete nepoužívaný a nepoškozený výrobek zpět a my Vám jej vyměníme, účtovat budeme samozřejmě pouze poštovné a balné. 

Ochrana osobních dat

Respektujeme vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout plnohodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím a nebudou nikdy poskytnuty žádnému třetímu subjektu, s výjimkou přepravce.

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek. 

 

Luděk Závora
SPORT-ZAVORA.CZ
Cidlinská 22/73
460 15 Liberec 15

IČO: 62767941

DIČ: CZ5904080457

tel./fax: 730 546 795
e-mail: obchod@sport-zavora.cz

 

Sledujte nás

Facebook

Novinky emailem - NEWSLETTER

Všechna práva vyhrazena © 2017 SPORT-ZAVORA.CZ